Elate na kalachevome romeyka

Регистрация новых пользователей на форуме прекращена.

Для того, чтобы задать вопрос о Греции, пожалуйста, присоединяйтесь к нашему чату в Телеграм.



   RSS
Elate na kalachevome romeyka, Для всех понтийцев, кто желает поговорить по понтийски :-)
 
Ego Eleni, meno sti Mosha tora. Thelo toso poli na kalachevo romeyka. Edo kanis kekalchev. Kefelo na enespalao tin glossa mou.Elate pedia sti teman. Kefelo na eimai monahesa. :)
Страницы: Пред. 1 ... 3 4 5 6 7 ... 21 След.
Ответы
 
ЯнисСПБ,

ne, ksero ti Masha. En korchopon chip kalon. Herome d' epere ke kalon andra. Etharro popas tha ini, aets ken?

Ki poro na po a ksero ti Liudmila... Ada esh polla garides m ato to onoma. Pashkim teponimon at en Sementsova? At eshen tranon filia me to pater Sergiy ke ti garin at.
 
Цитата
Дима Топалов пишет:
emis xosh romeyka kalachevum
Ne, am oulia ta knopkas en rusika :D A ki ganevs rusika, ki kserts do prep na patas :D
 
 
Цитата
Olga R. пишет:
Sementsova?
Киксеро ти фамилияц :| Ати и Маша калон лалиян еш,иси заер ме та тен этрахузнес син инглисия. 39-q
Цитата
Olga R. пишет:
Etharro popas tha ini, aets ken
Прин асо харан киселнен на ен попас :wasko:
Цитата
Olga R. пишет:
En korchopon
Ати атора олоен хари ен.Иси заер круй со нум атен поте ати езинен се сон со кратос,ати тотес морон этоне. :Radyga
 
Цитата
Дима Топалов пишет:
K'esi kuikson ton Ozgur Atos aikos kalos antropos en! As ults kalos!!
nai poli kalos anfropos. kseris atos emas kuizi ateka. Esy tha pas? ego thelo alla kiporo atora.mporo so alo hronon...
 
ЯнисСПБ,
Olga R.,
Мосеее педья, о космо ине тосооо транооо ке тосоо микрооо :D
 
Olga R.,
маth атинс русссика :)

Pilora,
ке эго куизо атона адака. куизо н'архете се мон ти харан :)
 
 
игиан ке евлогиан се олyс, хероме отан акyo ромеика ке идиос апо неа педиа на истyн панта кала, апо тин оморфи Еллада me полла херетиас
 
Цитата
Дима Топалов пишет:
се мон ти харан
Мосе, паликар до фа пандревис? Поте? ке емис наэрхуме. ксерис посо боро на сиро та лалия поте хоревуме? :D :D :D :opa
Ах агапао ромейка харан. Мер ине та ромейка педья?! :D :D :D Эго киме пандремени :D :opa
 
V.SAM,
евхаристо,ке еси на исе панда кала. ела ке си Россия 8) Адака полла ромеес зунун

Пез мас, пу менис ке до фтас :) ?
 
Pilora,
Gia sou! :Radyga
..Distixos,den ksero pontiaka, vono ellinika.
Ala, tha ithela na matho./ ибо сам понтий,
а родного языка не знаю,обидно.
Esi pou douleuis(mathenis);.Ego nomoxos, meno stin Mosxa
Esi;
ZH O PONTON!
 
Цитата
Kosta пишет:
Gia sou!
geia sou Konstanino! ellinika toje horosho! :D :D :D kai na milisoume ellinika. oles romees adaka na gnortcoun do tha les. Mi nouniz 8) kai na mathenis alirogora ta romeyka.
(an den katalaves ti ego egrapsa pano, rota ta pedia i emena)

Цитата
Kosta пишет:
Esi pou douleuis(mathenis);.Ego nomoxos, meno stin Mosxa
Esi;
kai ego akoma meno kai dulevo sti mosha. mipos se ksero? :oops:
 
Цитата
Pilora пишет:
kai ego akoma meno kai dulevo sti mosha. mipos se ksero?

..ida "profil" sou, se den ksero. :oops:
Хотелось бы с тобой познакомиться.
ну вообще-то я в Москве недавно,и пракетически еще никого не знаю.Только в прошлое воскресение был в школе греч.танца; если ты туда ходишь, может познакомимся :) , я собираюсь туда ходить. А в теме " ..дружба....Россия.Москва" ты не общаешься? Я знаю некоторых с той темы
ZH O PONTON!
 
[б]Пилора,[/б]
гиа сy мено Еллада син Афина дyлево син тавернан евхаристо гиа ти просклиси на ерфо Россиа, ембори на ерхоме фетос акома ки ксеро его генифика со Казахстан емис ерфаме ада са 1978 ти хрониас,ан ерхесе син Еллада а хероме на елепосе
 
 
Цитата
Kosta пишет:
прошлое воскресение был в школе греч.танца; если ты туда ходишь, может познакомимся
Нэ пао кафе кирьяки атека :D ефига прин коричья архисан хоревун эллиника :D Лелево моно ромейка, ке эллиника кипоро на хорево :cry: Ке нунизо се ида. Эла грапсон приват майл,ас тероо до агори исе эси ;ellina
 
V.SAM,
Влепо, если полла хроня зис стин Эллада, ке нунизо еси кесь руссика паспорт. Ан фа фелис на эртис си Россия ке кесь сингиниз адака на фтаго се яртим, ксеро пос борис на фтас хартия гья виза. Ксеро пу фтагун ата хартия ке киплиронис акрива,алла сти Мосха. О филос му эршан араэц диа форас.
Эси эхис мегало икогонья?
Тиман олез зунун конда Маври фаласса.....Ах эрофимисса полли....Маври фаласса ке прасина рашия тима. :cry: Тора атека поли кало ине, ке керос ке анекси. Имуна то Апрелиу атека ке крима, препо на име сти Мосха-дулья :(

Эго фело на эрхуме стин эллада то Июнио, ан фа пай ола кала ке на зо олон калокери стин Афина.
 
Цитата
Pilora пишет:
Эла грапсон приват майл,ас тероо до агори исе эси
..signomi,diko mou ipologistis den mpori na grapsi e-mail se sena :oops: . Grapse esi, tote ego na kano apandesi. :)
se perimeno -tebe-
ZH O PONTON!
 
Пилора
ефxаристо, ондес афело на ерхоме син Мосxа алегоса,.не ехо полла Аделфиа, его просопика кеxо икогениа.калос на ерфис син Елладан
 
Цитата
Kosta пишет:
Grapse esi, tote ego na kano apandesi
egrapsa!
Kosta, vlepis, romeyka gnortses.giaty efogases prin? :) ellinika-romeyka olo ena glossa ine.
 
Цитата
V.SAM пишет:
Пилора
ефxаристо, ондес афело на ерхоме син Мосxа алегоса,.не ехо полла Аделфиа, его просопика кеxо икогениа.калос на ерфис син Елладан
Ке эси на исе панда кала! Ромеи панда эхун трана икогенья. О прапопус му ихе 12 педья ке и папус му ихе 7 педья. (килео посо эпефена :( )
 
V.SAM,

До онома ехис эси? Фарисо, Василий исе? :)
 
 
Пилора,
хрониа полла ке оти фел и кардиас. не то ономам ен Василис
 
:D V.SAM,
oh harika poli :) se gnortsa :)
esy kes inet so spiti? kerhise adaka panda. Ego eho si dulia mu. an eho ora panta tora ime adaka 8)
 
Цитата
Pilora пишет:
Ego eho si dulia mu. an eho ora panta tora ime adaka

...sinexia doulia!!! to kefal den ponai? 8)
mipos na kanis volta mai kapios tipos..... :)))
ZH O PONTON!
 
Цитата
Kosta пишет:
mipos na kanis volta mai kapios tipos..... ))
Mporo. an kapios me fonazi :D :D
Алла тора акома кинито му ден хтипай
 
Пилора
гиа сy, :Д не ехо со спит инет, ала ине мерас пy ки
пролавено гиа тато киме панда со саит. калон калокери.
 
ian ke evloian sults,

oligon opis epomna, osimeron ida pos ksan in aik pios alia thel na gonushev romeika. nazite ke naharustus, erehta tesetera ta dulias...

emis pa so london imes, ke imes pa kaposi nomat, panda serefkumes ke amon shkiri romei trome pinume ke pezume hartia...............

endon, prep oligon pa na dulevo oksim avit i varvari kapos agan terunemen ama sinos ti p.... in!

el greco
 
 
V.SAM,
ааааааа гнорца тора.
До фтас ало син Эллада? Моно дулевис?
 
El Greco,

Geia su!!! kali oti erhis kai esy edo! Neos filos timas :) Do onoma esh esy?
 
Цитата
El Greco пишет:
emis pa so london

Aaaaah mose, kai eki menun ponty :o :D iksera oti sou lia kes menun alla si England :!:

kalos erthete adaka! Kai na kalachevome kai na gnorizume :{} :{} :{}


Adaka si www.greek.ru grafoume kai kalachevome romeyka, grafume romeyka tragudia, grafoume romeyka fagita kai ali romeyka kai ellenika pramata. Elate kai esis.
Kalachevite rousika??? an kekalachevite na sas ftago yartim mer ata ola grafun. kai ego milao english an tha eshete problima rotate emena :)
 
El Greco
Ехетэ ке понтиако силлого эки?Органонэте хорус ке мухабетя?Поси номат исне?Ипархун понтиакес синикиес со Лондино? Пос тис ленэ?
 
Страницы: Пред. 1 ... 3 4 5 6 7 ... 21 След.
Читают тему (гостей: 4)