Elate na kalachevome romeyka

Регистрация новых пользователей на форуме прекращена.

Для того, чтобы задать вопрос о Греции, пожалуйста, присоединяйтесь к нашему чату в Телеграм.



   RSS
Elate na kalachevome romeyka, Для всех понтийцев, кто желает поговорить по понтийски :-)
 
Ego Eleni, meno sti Mosha tora. Thelo toso poli na kalachevo romeyka. Edo kanis kekalchev. Kefelo na enespalao tin glossa mou.Elate pedia sti teman. Kefelo na eimai monahesa. :)
Страницы: Пред. 1 ... 7 8 9 10 11 ... 21 След.
Ответы
 
yasu ponti,atora ime metesas
 
elate,as kalachevym romeika.ime asi rossia.
 
 
:bye: Ясу.....я плохо говорю по понтийский....хотя знаю слова......((((((поможеш?
 
конечно.ты откуда
 
я с России.......г.Анапа.....п.Витязево.......а ты??
 
a ya iz stowropolskogo,pos.inozemcewo,kaw.min.wodi. ya znayu wityazewo kstati.tam mnogo grekov kak i u nas.a vash tushman xorosho igraet na lire,znaesh ego.
 
 
-tebe- ti izwini.u menya ploxo s grammatikoi v internete, a v jizni normalno.
 
нет а кто это???))
 
ничё страшного)))))у меня у самой так))))
 
mi vrode ne znakomi.prosto sprosil.a chto ti tak ispugalas.menya voobshe zovut ura.mne 25.skaji o sebe chto nibud.
 
izvini,ya ne srazu ponyal.tushman igraet u vas na lire.ya sam ego ne znau.tolko slishal.u menya brat xodit na liru, emu ego uchitel govoril.
 
я не испугалась....просто спросила "кто это?"....я не тебя имела ввиду)))а таво кто на лире играет)))
меня зовут Таня......мне 15........хожу на понтийские танцы)))))))и учусь)))))
 
yasno.kak nibud priedu v vityazevo,yvidimsya.moi druzya v etom godu tam otdixali.do zavtra.kalinixta,ke na eleps kalon oroman.
 
 
ke elaten pedia.mer istun 8)
 
yam ol kimundane.i rossia anamen.
 
ato panda arac en,mian ertha,ke kanis ken.enaksa kialo, ke ego axylyaskume.nu je kto nibud,odnomu skuchno.ya iz stavropolskogo kraya,kmw. ;)
 
mian atha,mian eki, ke pulopon chartemenon.
 
kulush,
yasou, nepe!!! kala ndo erfes adaka!! )))))))))) Ego pa aso KMW ime. asin miniralnin =)
Ego pa ton tushmanon eksero. o Ilichans ipen me ndo atos as ults kala sin Russian tin liran pez :D
 
kalimeriya,ego aso inozemcevo ime.ithase,dima,simetera apranas.kala exoreves,ke ipes xrisa logia.ato to kafe,antik,temeteron en.ti manam,ke timon.osimera emne so elichan,ke metekinon yatato ekalacheva.so noyabr aftame ta xorondas ksan,prep na arxise esi pa.an thaeis kat xaparya,grapson athaka.as elepose.
 
elate na kalachevume :!:
 
 
ia sas ponti, de ftate, ego atora asin si
Saloniki ime, embika so panepitimio ada, 6 xronia fa meno sin Ellada ke meta as teroyme pou fa zo
 
IASAS PONTIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!! :opa
 
nepe Kostika adaka ise?
 
3n kanis adakes na kalachevyme?
:ae: :ae:
 
ny an kanis ken adakes atotes fego giasas..... :bye:
 
atha ime jora.eksa ti laliyas!ela as kalachevume!ke an kimase,grapson me purna.
 
 
3la kulush!!!! nalelevose!!!!!!!! :opa temeteron to mal`chik!!!
 
yasas ul! kala ndo efeten adakes aftame tranon parakath (chat) :D :D
Цитата
kulush пишет:
ithase,dima,simetera apranas
kalon muhabbet epikete!
mose, nepe, ke ego kegnortsa se :(
Цитата
kulush пишет:
kala exoreves,ke ipes xrisa logia
:oops: :oops: :oops:
ego ats epika volnovatsa ndo enespala olen ndo ipa atotes :oops:
Цитата
kulush пишет:
so noyabr aftame ta xorondas ksan,prep na arxise esi pa
kathan minan prep na serevkumes emis na imes ondaman, na pinum ke xorevum na mi xate i Romenia sin Russia!!!
 
a sas ponti, nte ftate, ego si Saloniki evrika enan pontiakon obsistvo, kalon en, ta pedia xoreuyn, exyne pontiako radio, aman si Rysia ia temen kaliteron en. ada potni tsip kala ki xorevne (ki tromasne kala) ke sin lira san emas ki pezyn - kat pezyn, to opio miaz me to oransiroka ke olon melodian ki pezyn
 
ia se olus,atora akugo ton plutarxon to pontiako,pedia emne sin russian ertha opse.
pos kala eton ekes,omorfa.to kavkaz en omorfon.

tha gorasosen bileton
ke pam so kavkaz
mavri thalasa pedia
perimeni mas....
 
Страницы: Пред. 1 ... 7 8 9 10 11 ... 21 След.
Читают тему (гостей: 2)