Elate na kalachevome romeyka

Регистрация новых пользователей на форуме прекращена.

Для того, чтобы задать вопрос о Греции, пожалуйста, присоединяйтесь к нашему чату в Телеграм.



   RSS
Elate na kalachevome romeyka, Для всех понтийцев, кто желает поговорить по понтийски :-)
 
Ego Eleni, meno sti Mosha tora. Thelo toso poli na kalachevo romeyka. Edo kanis kekalchev. Kefelo na enespalao tin glossa mou.Elate pedia sti teman. Kefelo na eimai monahesa. :)
Страницы: Пред. 1 ... 10 11 12 13 14 ... 21 След.
Ответы
 
Thopeka, :{} :{} :{}
:D :D :D Poli kalo!
Kulush, ego ksero pios ine Trojan ;) :D
 
ke esi apothen ise,vatomuro?
 
 
-tebe- kulush, pilora atoson polla (Всего сообщений) pote e stilsete...pravooo........exathen o ipnom, hadaka araeva, idete me ?


os na evra havuto ton topo ekseven i pshim. havu i Rusika polla hard en
 
Цитата
Kulush пишет:
ke esi apothen ise,vatomuro?
ego egenetha sin kurtsian,i maman ke o tyatyam asin"goran"ine(dmaniiski r-on)tepekya ezina sin russian,atora zo so kipr...... :)
 
VATOMURO,
kalos orises adaka! kai tora pou menis?
 
Kulush, nunizo prepi na mathenume ton
Thopeka, ta russika 8) alla adaka kinete. adaka kalachevome romeyka.....


Thopeka, akoma sto spiti? pote tha pas sti army?inespala sto Hristugenna sto spiti?
 
 
Цитата
VATOMURO пишет:
i maman ke o tyatyam asin"goran"ine(dmaniiski r-on)tepekya ezina sin russian,atora zo so kipr......
isi cacalovix ili alepovix ki kserc;
 
Цитата
kostikas пишет:
isi cacalovix ili alepovix ki kserc;
:o ikserac,ke alepovix ke cacalovix iksero,esi ti nos to redin ese??esi pa ase meterc isen???pos en i familiyas?? :D
 
Цитата
Pilora пишет:
kai tora pou menis?
ke atora mer zis???ine sta pontiaka...esi egrapsesata sta ellinika ;) atora zo so Kipr...
ke esi apoen kes isen????ke atora mer zis???
 
VATOMURO
ego ti vovkas to pedin ime alepov
ke teson ti familiac pos ine;
 
Цитата
kostikas пишет:
ego ti vovkas to pedin ime alepov
temon i familiya en Fenerova ke to onaman Elina ; ;ellina esi mer zis atora???
 
vatomuro,pei me,mer en i kyrtcia?ato pa nto en?xorion? ke emborim ethelnes na les Gryzia?
 
Цитата
Kulush пишет:
vatomuro,pei me,mer en i kyrtcia?ato pa nto en?xorion? ke emborim ethelnes na les Gryzia?
so xorion mer ezinen i kalomanam,tin Gryzia,elegan Kurtsia..yatato ats egrapsa,o Kostikas eganepsemen :D :D :D
 
 
VATOMURO
atora zo si Saloniki, aman ke Fenerovix pa ksero so Stavropol ksero Feneridi Sergio ti Isak to pedi
 
ke metesen emis imaste rodstvenniki (kstati kak po pontiiski rodstvenniki)
 
Цитата
kostikas пишет:
ke metesen emis imaste rodstvenniki
pasham to eftas??? :opa :opa :opa
Цитата
kostikas пишет:
(kstati kak po pontiiski rodstvenniki)
sienis -sofi-
 
kala, esi de ftas; esi doulevs, mafans, nte ftas;
ego mafano so universitet
 
Цитата
kostikas пишет:
ego mafano so universitet
so pion universitet mathanc???pios aisen???
ego pa mathano so college,ke dulevo pa.... :Radyga
 
:D Kyrtzia,thaman istyn)))kalon,eganepsa)))
 
Цитата
Kulush пишет:
Kyrtzia,thaman istyn)))kalon,eganepsa)))
:o ke yati elas?ac elegama,to esis pos lete gergia?? :zlaia:
 
 
nekychi,mixyliashkise vatomuro.emis legym ato ryssika
Gryzia :D minyniis kakon ;)
 
Цитата
Kulush пишет:
minyniis kakon
kakon pa ke nundza, ;ellina esi to eftas???mer zis??pos pai i zois.....so spit to glosan kalatsevete???ego me tin kalomanam panda pontiaka, 8) me tin manam ke me ton tyatyam rosika....eee enaksa pa ke pontiaka ;)
 
vatomuro,ke elepo amon emas kalachevs romeika)) so spitimas kapote kalachevum romeika,ke kapote russika. enaksa kanis kilei alo))ato eksers?ul lene oligo.i zoim pai kala,ego eglitosa to institut,ke atora dulevo metin manam so kafe.exyme kafe.zo si Stavropol mereian,exyme athakes romekia xoria.to raion mer zo en KMW.Pyatigorsk,Essentyki,Kislovodsk,Min vodi i td... ke esi atora mer zis,do dulia eftas?
 
Цитата
Kulush пишет:
... ke esi atora mer zis,do dulia eftas?
ego atora zo so Kipr,dulevo se enan magazin :) ke mathano so college :)
 
iia sas romei, nto eftate,
VATOMURO
ego atora mafano ellinika so universitet ke peki a mafano ikonomika
 
Kulush

prin apo 7 hronya iha er8i me to ansambl "Argonavti Komnini" ke ehorepsame sin stanitsa Inozemcevo ke Essentukskaya, ekalesane mas ke se kapiya romeika magazia. Se seteron to magazi pa emborimna emnes?
 
 
VATOMURO

Ego ap asin Goran ime, ama ki shashirevo prep na ikserosen! atharo ti kalomanasis to spit eton semeteron suma.

so intercollege pas, oksim so frederick? to mathants?

ian kalian

el greco
 
Цитата
El Greco пишет:
atharo ti kalomanasis to spit eton semeteron suma.
ti kalosim to spit eton ason embenc so xorion pervi!!!! :D
Цитата
El Greco пишет:
so intercollege pas, oksim so frederick? to mathants?
ego so Frederick mathano,Business Administration.
ego pa nomizo ikserosen tin pachis Aspioni lene????
 
Цитата
Elena K. пишет:
ehorepsame sin stanitsa Inozemcevo ke Essentukskaya,
Ela horepson ce meteron so Sankt Peterburg :!: .Isi do esaris adaka romei ke zune :?:an en kanis a si Turkia. epori na lei,pu vrishkete horio Sanda( enan eksero do ato suma en aso Trapezundon) :?: .Te meteri ta singenias ezinane akeka (prin na erhundane si Russia 90 hronia ombrosta ) Yanis :bye:
 
An en kanis a so Piter epori na lei achapsan kanis puli adaka kemendje(selo namasano na pekso) :?:
 
Страницы: Пред. 1 ... 10 11 12 13 14 ... 21 След.
Читают тему (гостей: 5)